Przejrzyste i użyteczne raporty dzięki technologii Microsoft Power BI

Analityka w chmurze

Ogranicz koszty, złożoność i zagrożenia bezpieczeństwa wielu rozwiązań dzięki jednej platformie w chmurze, skalowanej od pojedynczych osób do całej organizacji.

Integracja i inteligencja

Odkrywaj wiedzę w danych, które generuje Twoja organizacja. Podejmuj decyzje korzystając z niezliczonych form wizualizacji opartych o zintegrowane dane pochodzące z różnych źródeł.

Przyjazne środowisko

Wykorzystuj przyjazne i intuicyjne w obsłudze środowisko pracy. Dostępne w każdej chwili, zarówno w formie desktop jak i mobile.

Poznaj narzędzie w praktyce: przykładowe raporty

Analityka aktywności służb ratowniczych

Power BI Challenge

Zwycięski raport przygotowany przez Gustawa Dudka w ramach konkursu zorganizowanego przez prestiżową platformę szkoleniową EnterpriseDNA, przedstawiający specjalistyczną analitykę aktywności służb ratowniczych.

Analityka medyczna
Rentownosć linii biznesowych

Pulpit z przykładowymi, pięcioma układami (menu w prawym górnym rogu) obrazujący w jaki sposób można intuicyjnie i interaktywnie monitorować rentowność poszczególnych segmentów biznesu.

Rentowność linii biznesowych
Marżowość świadczenia usług dla klientów

Raport pozwalający na szybką segmentację klientów, tworzenie rankingów, identyfikację rentowności świadczenia określonych usług oraz trendów w tym zakresie.

Monitoring bieżącej płynności finansowej

Przykładowy raport pozwalający na przejrzysty przegląd sytuacji płynnościowej w spółce lub kilku podmiotach należących do Grupy Kapitałowej.

Zatrudniamy !