O nas

Budujemy nowoczesne, elastyczne rozwiązania dla biznesu w obszarach finansów, analityki i strategii. Dostarczamy to, czego potrzebujesz, kiedy tego potrzebujesz.

Pomagamy Ci rozwijać się. Z pewnością.

Nasze DNA

Wierzymy, że praca, którą wykonujemy, musi mieć sens biznesowy dla naszych klientów. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby budować trwałe i silne partnerstwa biznesowe. To zawsze się opłaca, ponieważ rozwijamy się razem z naszymi klientami.

To, co robimy, to poważny biznes. Przeprowadzamy naszych klientów przez intensywne okresy zmian i wzrostu, pomagając im wdrażać nowe procesy, kupować i sprzedawać firmy lub redefiniować ich procesy księgowe i finansowe. Naszym zadaniem jest wyjaśnianie i upraszczanie, zmniejszanie oporu i katalizowanie zmian.

Gdy wyposażymy Cię w narzędzia, technologię i zespół, których potrzebujesz, czerpiemy satysfakcję z obserwowania, jak sam osiągasz sukces.

Nasze wartości

Orientacja na budowanie wartości, duch przedsiębiorczości i partnerskie podejście do najtrudniejszych wyzwań biznesowych i finansowych dzisiejszego świata.

Saving Money Seedling

Przedsiębiorczość

Tworzymy wartość poprzez nieszablonowe myślenie i innowacje

Labor Hands

Zaangażowanie

W pełni angażujemy się dla naszych klientów i wyznaczonych przez nich celów

Business Deal Handshake 1

Zaufanie

Zawsze gramy uczciwie w wyłącznym interesie naszych klientów

Settings Human

Zdolność adaptacji

Ciągle się dostosowujemy i uczymy

Nasze mocne strony

Profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem obsługujący klientów z niemal wszystkich branż w różnych konfiguracjach usług, którzy kochają swoich klientów i są głodni kolejnych wyzwań.

Rating Star Winner

Doświadczenie

Doświadczenie naszego zespołu obejmuje ponad 20 lat. Pracowaliśmy dla niemal każdej branży i modelu biznesowego na trzech kontynentach. W tym okresie zrealizowaliśmy blisko 300 projektów w strategicznych obszarach raportowania i controllingu klasy BI. Nasza rola we wspieraniu zmian jest tym, co nas wyróżnia.

Book Close

Wiedza

Najprawdopodobniej nie musimy uczyć się Twojego biznesu, ponieważ już mieliśmy do czynienia z takim samym lub podobnym modelem. Przez lata zbudowaliśmy i nadal rozwijamy know-how, które wykorzystujemy do optymalizacji procesów, doradztwa strategicznego i wyciągania inspirujących spostrzeżeń. W obszarze Business Intelligence wyróżniamy się szczególnie inspirując międzynarodową społeczność analityków i programistów BI.

Phone Call Split

Elastyczność

Nasi klienci nie muszą dostosowywać się do naszych rozwiązań czy podejścia, my dostosowujemy się do nich. Dotyczy to zarówno zakresu współpracy, jej formy, sposobu otrzymywania przez nas wynagrodzenia czy sposobu świadczenia przez nas usług. Jesteśmy twardo stąpającymi po ziemi ludźmi, stosujemy partnerskie podejście do współpracy i potrafimy dostosować się do zmieniających się potrzeb.

Light Bulb 1

Innowacyjność

Korzystamy z najnowocześniejszych technologii i innowacyjnego podejścia do usług, które świadczymy na co dzień. Jesteśmy przekonani, że pozwala to naszym klientom skuteczniej zdobywać przewagę konkurencyjną i budować wartość ich biznesów. Zawsze szukamy możliwości optymalizacji i automatyzacji procesów, aby nasi klienci mogli skupić się na tym, co naprawdę ważne w biznesie.

Zespół menedżerski

Bartosz Ostafiński

Założyciel, CEO

Mateusz Kulawik

Dyrektor, Partner

Jacek Cykowski

Dyrektor, Partner

Gustaw Dudek

Head of BI

Chcesz dołączyć do naszego zespołu?

Referencje

Prawdziwa zmiana zaczyna się od rozmowy.