Opieka zdrowotna

Każda rozwijająca się i konkurencyjna branża chce eksplorować głębię swoich danych, aby uzyskać inspirujące do działania spostrzeżenia, które pomogą im poprawić produktywność i wydajność, ale branża opieki zdrowotnej ma specyficzne niuanse, które sprawiają, że dane są jeszcze bardziej wartościowe.

ThProces gromadzenia, przetwarzania i analizowania danych może pomóc firmom z branży opieki zdrowotnej w znalezieniu sposobów na poprawę opieki nad pacjentem, zwiększenie wydajności, wzmocnienie ochrony prywatności i zastosowanie zaawansowanych technologii analitycznych.

KLUCZOWE WYZWANIA

NASZE ROZWIĄZANIA

Ilość danych, rorosnąca w wykładniczym tempie z których coraz trudniej jest wyciągnąć wartościowe wnioski.

Pomagamy przejść z nieefektywnych arkuszy kalkulacyjnych z dużymi wolumenami danych oraz systemów księgowych i ERP, które nie posiadają odpowiednich funkcji analitycznych.

WPomożemy Ci zebrać Twoje dane w jednym miejscu, gdzie będą one w dużej mierze zarządzane w zautomatyzowanych procesach.

BNa tej podstawie stworzymy dla Twojej organizacji funkcjonalne raporty, pełne wnikliwych, praktycznych danych, z możliwością analizy od góry do dołu.

InNieefektywne procesy, alokacja zasobów i niska rentowność niektórych działań biznesowych ze względu na brak danych i wiedzy biznesowej.

Wspieramy porządkowanie wiedzy operacyjnej, finansowej i biznesowej, abyś mógł podejmować świadome i trafne decyzje biznesowe.

Wypełniamy luki w kompetencjach Twojego zespołu, aby był w stanie przeprowadzać wnikliwe oceny biznesowe Twoich linii biznesowych lub usług.

WTworzymy narzędzia do monitorowania wydajności organizacji, aby mogła ona
rentownie się rozwijać.

Rosnące oczekiwania pacjentów, oczekiwania pacjentów.

Pomagamy zdefiniować KPI i śledzić jakość opieki nad pacjentem za pomocą odpowiednich procedur i narzędzi.

Zwiększone zapotrzebowanie na opiekę zdrowotną i niedobór pracowników służby zdrowia

Branża opieki zdrowotnej w niektórych krajach wymaga konsolidacji poprzez procesy fuzji i przejęć aby kompleksowo odpowiedzieć na potrzeby pacjentów i osiągnąć wymierne synergie.

Pomagamy firmom uczestniczyć w tej konsolidacji, doradzając zarówno po stronie sprzedającego i the kupującego.

Ograniczone finansowanie rządowe wobec do potrzeb branży i pacjentów.

Organizujemy dla podmiotów z sektora opieki zdrowtnej, zarówno na bieżące cele operacyjne, jak i inwestycyjne.

Pomagamy także w znalezieniu finansowania dla większych projektów strategicznych (M&A).

Learn more on our blog

Zaufaj doświadczonym ekspertom i indywidualnie przygotowanym narzędziom, skupiając się na rozwoju własnego biznesu.