Nasze wartości

Nigdy nie przestajemy się uczyć
Uwielbiamy naszych klientów
Gramy fair
Jesteśmy elastyczni i innowacyjni
Dajemy wartość dodaną

Co nas wyróżnia?

Kompetencje i know-how

Bogate doświadczenie zespołu zarówno w rolach doradcy transakcyjnego, dyrektora finansowego, szefa działu controllingu, analityka finansowego i giełdowego, specjalisty od wdrożeń systemów Business Intelligence. Tak, wszystko pod jednym dachem

Znajomość specyfiki branż i modeli biznesowych

pracowaliśmy chyba dla wszystkich możliwych sektorów i branż. To procentuje, bo wielu kwestii nie trzeba nam tłumaczyć. My już je wiemy i rozumiemy.

Wysokie standardy etyczne i poufności

Poufność Twoich sensytywnych danych jest dla nas kluczowa, a standardy etyczne równie ważne jak spełnienie oczekiwań biznesowych naszych Klientów

Innowacyjne i nieszablonowe podejście

Schematy niejednokrotnie ułatwiają i przyspieszają realizacje projektu, ale nasze niestandardowe i elastyczne podejście do rozwiązywania projektów powoduje, że osiągamy lepsze i szybsze rezultaty

Pracuj z nami

Lubisz pracę z danymi, ich przetwarzaniem i wizualizacją? Interesują Cię finanse przedsiębiorstw? Chciałbyś rozwijać się w złożonych projektach związanych z pozyskaniem finansowania lub transakcjami kapitałowymi? A może jesteś specjalistą od baz i hurtowni danych, architektury rozwiązań BI.

Dołącz do naszego zespołu i wyślij nam swoją aplikację.

Analiza Twojej aplikacji
Rozmowa telefoniczna i test umiejętności
Spotkanie lub telekonferencja
Finalna oferta

Co oferujemy

Możliwość nieograniczonego rozwoju Twoich kompetencji czerpiąc z wiedzy zespołu i współpracy przy naszych projektach

Zapoznanie się z różnymi branżami i firmami – nie będziesz się nudził

Spotkania integracyjne po godzinach

Uczymy się razem angielskiego

Wspieramy Twoją formę poprzez program Multisport

O nas

Nieprzerwanie od 2010 roku zapewniamy naszym klientom możliwość podejmowania trafnych decyzji biznesowych i wykorzystywania danych oraz analityki do rozwoju ich działalności. W każdej branży, wielu strukturach, 16 krajach i na 3 kontynentach.

W naszym zespole pracują osoby z wszechstronnym doświadczeniem zdobywanym w roli kontrolera finansowego, analityka danych, architekta rozwiązań BI, menedżera transakcyjnego, dyrektora finansowego, doradcy strategicznego – wszystko pod jednym dachem.

W unikalny sposób łącząc te kompetencje realnie zwiększamy rentowność i wartość firm oraz przyspieszamy realizację założonych przez nie celów strategicznych.

Bartosz Ostafiński
CEO, Współzałożyciel
Bartosz Ostafiński
Jacek Cykowski
Dyrektor, Partner
Jacek Cykowski
Mateusz Kulawik
Dyrektor, Partner
Mateusz Kulawik
Zatrudniamy !